Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütiket fogtok sütni...

Milyen sütiket fogtok sütni húsvétra?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mandulás répatortát olívaolajjal. Egyebet nem, ki bír egyszerre annyit enni?
2015. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
Kókusz golyót
2015. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi most nem leszünk otthon, anyósoméknál leszünk. Úgyhogy a sütés nagy része az övé lesz.


Sógorom nagyon szereti a céklás brownit és ugyan elküldtem az anyukájának a receptet, de szerinte úgy finomabb, ahogy én csinálom. Úgyhogy azt tervezem, hogy ott sütök egy ilyen sütit, hadd örüljön, illetve anyósomnak is elég eggyel kevesebb sütit készítenie.

2015. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 I.B.T. ***** válasza:
73%
Duna hullám, valami kókuszos, rigójancsi, sajtos, kb ezeket de lehet hogy lesz változás.
2015. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Répatrotát, meg kutyulok valami sütést nem igénylő golyókat, még nem tudom milyet.
2015. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Egy velencei álom nevű mézeslapos, pudingos-meggyes lesz az egyik, aztán még egy őszibarackos gyümölcstorta, és az elmaradhatatlan kókuszgolyó az egyik jófiú családtag kedvéért :D

Még egy duplaadag sósrudacskát csinálok,sajtosat és szezámmagosat.

2015. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Linzer biztos, kakaós -mákos - diós süti, kávés diós kocka. Sósat szerintem nem fogok.
2015. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%
Hozzánk nem jönnek locsolók, sem rokonok így elég szűk körben fog telni az ünnep. Mivel most a pénzt is nagyon be kell osztanunk így szerintem muffin lesz csak. Kaptam ajándékba virágos, szilikon sütőformát. Lehet így dobom fel a sima csokis muffinokat.
2015. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Itt is kókuszgolyó lesz. Meg csinálunk aranygaluskát ebédre, szóval több édes nem is kell.

Sósnak lesz pogácsa, meg káposztáshasé.

2015. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lesz diós meg mákos bejgli

Hókifli diós meg mákos

Kókuszgolyó

Puncsos linzer

Szilvalekváros hájas tészta


21/L

2015. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!