Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket utáltok? Miért?

Milyen ételeket utáltok? Miért?

Figyelt kérdés
Amit tényleg egyáltalán nem esztek meg.

2015. márc. 30. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sóska, már a kinézetét sem bírom :)Érdekes a spenóttal nincs semmi bajom.
2015. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Finomfőzelék, nem szeretem a kockára vágott zöldségeket, érdekes más formában finom, de így nekem nem ízlik.

Krumplifőzeléket sem szeretem, hogy miért azt nem tudom, talán sok rosszat ettemgyerekkorombn.

2015. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Húsételeket a csirkemell kivételével.

Egyszerűen undorodom tőlük, csirkemellet is ritkán eszem, pont emiatt.

2015. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

- szárazbab főzelék > egyszer kihánytam

- főtt/sült paprika

- gejl vajkrémes süti > rosszul leszek tőle


Amúgy mindent megeszek. :)

2015. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Gulyásleves,húsételek. Undorodom tőlük.
2015. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

A tipikus magyar és német ételeket gyűlölöm. Az utóbbi csak azért lényeges, mert Németországban élek.


Tehát bármit, ami zsíros, nehéz, agyonfőtt dolgokat...főzelékek, hurka, kolbász, pörköltek, káposztás ételek, stb....

2015. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sóska, krumplifőzelék, káposztás, szárazbabos, lencsés ételek, hal, rosszul elkészített ételek (mint pl a fentebb említett gejl sütik). Csípős ételek. (de a spenótot, zöldbabot, sárgaborsót, kelkáposztát megeszem, imádom a finomfőzeléket, és a krumplit is minden más formában)
2015. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Rakottkrumpli, tökfözelék, karfiolt minden formában, frankfurti leves ( számomra gusztustalan h virsli van a levesben) a főtt tojást sem szeretem, és amit soha nem ettem meg sőt egyenesen a látvànyát sem bírom a túró gombóc szilvás gombóc nudli meg a grízes tészta.
2015. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

-nagyon zsíros, inas, rágós húsokat

-nagyon "mű" kajákat, egyszerűen undorítanak (pl. mekis hamburgerek, virsli, tartós kenyér)

-túlzottan cukros dolgok, ahol a cukor a fő összetevő (pl. cukormáz, Snickers, karamella, nyalóka)

-gyümölcsök közül a mangó, már a szagától is rosszul vagyok

-krumplifőzelék :D

2015. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
zöldbab és karalábé - ami ezekből készül vagy ezeket tartalmazza, az nálam egészen biztosan tiltólistás.
2015. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!