Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztetek a héten vagy mit...

Mit főztetek a héten vagy mit fogtok?

Figyelt kérdés

Nagyon kellenének az ötletek.

Nálunk volt töltött csirkecomb, csirkemell rántva, pörkölt, csülkös ételek, fasírt félék, tészta félék.

Már nincs ötletem.


2015. ápr. 17. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ma zöldségleves és palacsinta volt, elég sokféle. Lehet, hogy a héten szinte minden nap az lesz, mi nem unjuk meg, az tuti, max. a sütését, kell elé valami, mert különben órákig készíthetem a szükséges mennyiséget, hiába van fél tojás minden palacsintámban...

A hétvégén kivételesen hús is lesz, lazac zöldségcurryvel.

Nekem ötletem mindig lenne, max. kedvem nem (túl ételcentrikus vagyok az életmódváltásom óta s belefáradtam), de én akár rántottával is jóllakom, ahogy a párom is megeszi akár mindennap a munkahelyén... Lassan lehetne megint lecsó, van még egypár üveggel... De a padlizsánkrémekhez is lehet készíteni valamit, ami nálunk a tészta helyettesítője...

2015. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hal? Én roston halat csináltam, egyben sütve. Betöltöttem zöldfüszerekkel és citrommal, sütés közben fokhagymás olajjal kenegettem. A köret rizi-bizi volt és sült édes gyökér.
2015. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A családom nem szereti a palacsintát. És én se vagyok oda érte. Nekem van egy gyermekem és igyekszem neki minden vacsorára meleg ételt adni.

A hal az jó ötlet.

2015. ápr. 17. 16:57
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

H: gombapörkölt tésztával

K: spenót sült virsli

Sz: spenótos-gombás spagetti

Cs: hagymakrém leves pirítós, reszelt sajt

P: halfasírt, savanyúság

Sz: rakott mexikói (rizs, bacon, zöldségkeverék, sajttal szórva)

V: még nem tudom, de lehet, semmit, a párom hoz otthonról elvileg

2015. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vacsorára pásztorpitét fogok csinálni, az már tuti. Szeretnék majd enchiladát is csinálni (van egy tök jó krémsajtos-babos-kukoricás-csirkés receptem), pestos-brokkolis-csirkés tészta is gyakran van, székelykáposztát is szeretnék. Olcsón kaptam marhahúst, abból baromi jó brokkolis stir fry-t csinálok, meg esetleg gulyáslevest. Carbonara spagettit is gyakran szoktam. Meg olyat is, hogy mozzarella szeleteket megkenek fokhagymával, megszórok borssal, betekerem egy szelet baconnel és serpenyőben megsütöm. Ehhez saláta. Meg ha már Bacon, akkor baconos-spenótos tészta.
2015. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

leveshús tejfölös mártásban, tészta

krumplileves, dióstészta

chili con carne

serpenyös krumpliegytál

zellerkrémleves, pálfi szelet, párolt rizs

karalábéleves, császármorzsa

bácskai rizseshús

spanyol tükörtojás

rakott káposzta (rizseshús maradékábó)

pulykaraguleves, sült csülök, vegyes sült zöldségköret

2015. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sárgaborsó főzelék, sült debrecenivel, sült hagymakarikákkal,

Töltöttpaprika, rakottkrumpli, sült hal vajas petrezselymes krumplival,csirkeraguleves, húsos rántott palacsinta krumplipürével,

Pácolt tarja tepsiben sütve, gombás-zöldséges rizzsel (lesz )

Rántottvelő vagy rántottmáj tartárral krumplipürével vagy rizzsel, még nem tudom.(lesz)

2015. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

húsleves, töltött csirke, gombás rizs

disznótoros, hagymás tört krumplival

wok tészta sok zöldséggel, pirított hússal

krumplifőzelék

házi pizza

medvehagymás túróval töltött csirkemell

tejfölös-mustáros hús zsemlegombóccal

finomfőzelék

2015. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia, remelem tudok segiteni:

Turofelfujt, melle friss epret tettem, nagyon izlett :)

Paradicsomleves mozzarellaval volt az ebed, este serpenyoben kisutottem csirkemellet es gorog salatata volt melle

Szerdan spenot fott krumpli, fott tojas

Csutortok lazacfile serpenyoben szinten, koretnek barnarizs es parolt zoldbors

Ma a tegnap maradt filet sutottem ki, a barnarizs masik felet paroltam meg es paroltam meg gombat is hozza.:) fo a valtozatossag

Holnap szerintem hozok a wok'n'gobol valami thai kajat, mert vasarolgatni megyek.

Vasarnapra meg nem terveztem.

2015. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ma tojás leves volt, sztroganoff csirkével, volt húsleves, és krumplis tészta, roston hal, rántott csirke, tárkonyos raguleves, tarhonya leves, tojásos nokedli lesz holnap, de erősen gondolkoznom kell hogy mi volt ezen a héten, mindennap főzünk, és kiesik már, van ami a múlthétről van.. :D
2015. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!