Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért ordít le anyám, ha...

Miért ordít le anyám, ha szeretnék főzni valamit (valami egyszerűbbet), és miért nem engedi, hogy bármit is készítsek? 15/L

Figyelt kérdés
Tejbegrízt szerettem volna készíteni, de anya elkezdte mondani: jaj menjé' má' innen, haggyámá'! De miért?

2015. ápr. 17. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Valószínűleg jó oka van rá, csak azt elhallgatod, mivel valójában csak ennyit akarsz:


"Neked volt igazad, főzni hasznos, anya rosszul tudja, kérjen bocsánatot!"

2015. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ez mennyire számít oknak, de ez volt az előzménye:

tegnap anya csinált volna tejbegrízt, de elfeejtett grízt venni. Ma vett, viszont kedve nem volt hozzá, ezért megkérdeztem: "Csinálhatok tekbegrízt?" mire ő: "Jaj, én most nem csinálok." De én meg csináltam volna egyedül.

2015. ápr. 17. 19:53
 3/8 A kérdező kommentje:
ezután történt, amit kérdésben írtam.
2015. ápr. 17. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ugyanez van! maximalista,nem akarja veled megcsináltatni vagy fél hogy nem mosogatsz el,kiöntesz valamit mocsok lesz és neki kell majd takarítani
2015. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Enyém is mindig fél hogy elrontom és akkor pocsékba megy vagy majd nem mosogatok el stb.. Így soha nem fogunk meg tanulni főzni.. Sok lányt azzal cikiznek hogy nem tudnak főzni,hát így hogy az anyuka nem akarja megtanítani a lányát így nem csodálom.. Az enyémnek sajna türelme sincs tanítgatni.. De majd egyszer megtanulok egyedül :P
2015. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Vannak furcsa anyukák. Ahelyet, hogy örülne lánya fözési érdeklödése iránt, ö lebeszéli.

Ilyenkor egy anyának félre kellne állnia és ügyelni, hogyan találja fel magát a lány, és ha kell útba igazitja. De lebeszélni egy 15 éves lányt. Hát, nemtudom ez mire jó? Viszont vannak lányok akik már 6 éves korukban fözték a törökkávét apunak meg anyunak.

2015. ápr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szívesen mondok ilyent senki anyukájára, de szerintem idegbeteg. Ne értsd fáélre, nem hülyéztem le, de nagyon sokan ki vannak készülva a napi munka után.


Persze ezzel neked csinál rosszat, mert egyszer önálló életet kell majd élned és párod lesz akivel együtt kell majd egyszer háztartást vezetni.


Ehhez ilyenkor kelnne megtanulni mit hogyan.

Ha elrontasz valamit, az a tanulópénz.

inkább figyeljen oda és segítsen ha valamit nem jól csinálsz, de ne szóljon be ilyen bután és rombolóan.


Csak azt mondom, hogy ideges lehet más dolgok miatt.

2015. ápr. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem hadják bibibi , hogy süssek-főzzek amit akarok.

Szerintem magyarázd meg neki , hogy szeretnél kicsit önálló lenni és mikor elköltözöl tudj magadra főzni.

Ígérd meg , hogy el fogsz mosogatni és pakolni , meghogy segíteni szeretnél neki.

13/f

2015. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!