Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssek kislányom névnapjár...

Mit süssek kislányom névnapjára az iskolába?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
tortát, pizzát stb..
2015. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
37%
maffint
2015. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Úgy tudom, nem nagyon szabad már sajnos az iskolákba bevinni így semmit... Szóval előbb inkább kérdezd meg az osztályfőnököt, nehogy gond legyen belőle.

Szerintem (néha, nem mindig) túllihegés a dolog, de pl. manapság elég sok a cukorbeteg gyerek, meg allergiás, vagy akiknek simán a szülők nem nagyon akarnak édességet adni... és emiatt nem szokták megengedni, hogy szülinapra/névnapra süteményt vagy csokit vigyenek a gyerekek.

A tanítást is megzavarja az ilyesmi állítólag.

Nem én találtam ki, nem is feltétlenül értek vele egyet, csak tájékoztatlak.

2015. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
NNalu k a cupcake a menő. Egyszerű, gyors, finom és jól lehet dekorálni
2015. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia!A 3-nak nálunk lehet vinni alkalmakra(névnap,szülinap)házi sütit.
2015. ápr. 18. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Én a brownies-t ajánlanám, angol süti. Csokis, azt pedig alig akad olyan, aki nem szeretné, és nem krémes, nem olyan lágy, nem mállik szét, inkább tömörebb, nem tudják olyan könnyen összekoszolni magukat a gyerekek, ha véletlenül magukra ejtik, meg nem lesz csupa trutyi utána a kezük.


Én úgy tudom, a házi sütiket azért nem engedik, mert egyesek ahogy sütnek-főznek, attól a másik elhányja (elhányná) magát. Nem rendesen elmosogatott eszközök, kézmosás hiánya, állatszőr, aztán a tárolása a sütinek, rátüsszentenek, lejárt termékekből készítik stb.

Ezért azokban az iskolákban, óvodákban, ahol lehet vinni, legtöbbször a csomagolt, bolti sütit engedélyezik csak.

2015. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én sem adok a gyerekemnek sok édességet, ezért nem is édesszájú. Én sajtos és szezámmagos sós rudacskákat sütnék a gyerekeknek. Hamar kész van és nagyon finom.
2015. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Sütinyalókát:)


[link]


Vagy innen még a süriszörny, vagy a süni. De szerintem a sütinyalókával van a legkevesebb macera. Esetleg süthetsz zabpelyhes (vagy bármilyen) kekszet, állatos kiszúróval formázva. A cupcake is nyerő, de arra még krém, dekor stb... Attól függ, mennyi időd van. Ha sok, akkor süss Nekik smartissal töltött rainbow cake-et, biztos Te leszel a szuperanyu. :D


[link]

2015. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak bölcsibe és oviba nem lehet házi sütit vinni, iskolaba lehet
2015. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2015. ápr. 19. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!