Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi van benne a Don Pepés...

Mi van benne a Don Pepés öntetbe, amit a hamburgereikhez adnak? Brutál finom, de nem tudok rájönni pontosan milyen alapanyagok, fűszerek vannak benne.

Figyelt kérdés
Majonézes alap, póréhagyma, bors az fix szerintem. Többiről valakinek valami infó vagy tipp?

2015. ápr. 20. 01:44
 1/9 anonim válasza:
0%
Ez komoly, hogy van ott finom kaja, vagy te vagy az Pepe, és itt reklámozod magad?!
2015. ápr. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem reklám, nem a kajájukat istenítettem, csak azt a bizonyos öntetet. Rajtam kívül amiket találtam burger blogok is imádták, de senki nem írta mitől olyan jó. Láttam másoknak is leírtak már itt don pepe receptet, én pedig szeretnék egy jót tunkolni itthon abból az öntetből , szóval várom a receptjét!
2015. ápr. 20. 02:31
 3/9 anonim válasza:
0%
Akkor a kaja még mindig szahar? :D Mellettünk van egy Don Pepe, de nem merek átmenni, negatív élményeim vannak. A szósz receptjét sajnos nem tudom.
2015. ápr. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én már rég elfelejtettem a Don pepét,utálom már.Drága,kevés adagok,semmi fantázia.
2015. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon ízlik!


Szerintem van benne még egy kis pirospaprika meg savanyú uborka.

2015. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem, szólj, ha megtudtad
2016. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 macseke válasza:
100%
Méz, mustár, fehérborecet, majonéz, tejföl. Legalábbis netpincéren ez van kiírva. Szerintem van benne más is.
2017. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ízfokozó.
2019. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Méz, mustár, fehérborecet, majonéz, tejföl, bors, újhagyma, uborka kockák és egy pici őrölt pirospaprika.
2019. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!