Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyák napjára könnyen elkészít...

Anyák napjára könnyen elkészíthető finom süti?

Figyelt kérdés
Valaki tudna mondani valami olyan sütit, amit könnyű elkészíteni (egyáltalán nem tudok sütni/főzni) és nem kell hozzá túl sok minden, csak amik általában vannak itthon mert egyrészt nehéz lenne titokban boltba menni másrészt nincs pénzem és hogy kérjek úgy hogy ne tudja mire kell? Meglepetést szeretnék. De azért nem olyan egyszerűt mint mondjuk egy muffin, hanem hogy lássa hogy dolgoztam vele meg finom is. Anyu annyira nem szereti amúgy a sima piskóta sütiket hanem inkább ami nem száraz, krémesebb.
2015. ápr. 26. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van otthon?
2015. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mindet felsorolni, nagyon sok minden, anya is szokott mindenféle sütiket sütni, csak ilyen különleges dolgok nincsenek, szóval ne ilyen különlegesebb sütiket mondjatok légyszi, mint mondjuk a mascarpone torta, mert az tuti nincs itthon, igazából azt sem tudom mi az a mascarpone.
2015. ápr. 26. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez, pl. tiramisuhoz is kell: [link]


Megnézem a receptjeinket, hátha találok neked valami finomat és egyszerűt. :-)


Inkább sós vagy inkább édes sütire gondoltál?

2015. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Édesre gondoltam.
2015. ápr. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!