Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott darált húsnál...

Fagyasztott darált húsnál érdemes megvárni míg kiolvad magától?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Spagettit tervezek amihez a darált hús ki van adagolva, picit elősütve és így lefagyasztva.

Szerintetek be lehet tenni a serpenyőbe rögtön és úgy kiolvasztani vagy inkább vegyem ki egy pár órával előtte és magától olvadjon ki ?

Egyszer emlékszem mikróba próbáltam gyorsan kiolvasztani de olyan büdös lett tőle, hogy ki kellett dobnom :D


2015. ápr. 29. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Magától olvadjon ki.

Mikróval egyszer én is megjártam, soha többé..

2015. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá időd,akkor jobb lenne,ha magától olvadna ki a hús :)
2015. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
En siman ra szoktam dobni a forro olajra, rateszem a fedot a serpenyore, aztan szepen felolvad.
2015. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Legjobb, ha előző este a hűtő normál részére rakod, vagy reggel, ha este akarod elkészíteni.

Csak mikróba nem rakd. AKkor inkább fagyottan a serpenyőbe.

2015. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
tedd meleg vizbe
2015. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dupla, jól lezárt nejlonba egy tál langyos vízbe fél óra alatt kienged. közben néha meg kell nyomkodni, ha már nincs benne kemény csomó, mehet a serpenyőbe.

De, ha tudom, hogy mit akarok főzni, akkor én is inkább előző este leveszem a fagyóból a fagyos húst, akár darált, akár szeletelt/darabolt.Így van ideje kényelmesen, normálisan kiengedni.

2015. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Inkább magától. Mikróval akárhogy próbálod,egy része úgyis megfő,mire teljesen kiolvad.
2015. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!