Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pulykamellből valami finom...

Pulykamellből valami finom egytálétel ami nem édeskés és nem a sütőben kell sütni?

Figyelt kérdés
Szóval semmi szilva,narancs,barack stb.Valami olyan ami kiadós,és nem csak a mellből áll+a köret.
2010. febr. 25. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem. gomba a legjobb friss shampion, de jó az üveges is. össze kell vágni kicsire.

a pulykamellett csíkokra vágni és kis hagymán olajon fehérre sütni és rá a gombát. ehhez csak borsot és sót adjál izlés szerint. ennyi rizzsel tálalom és imádják, és gyors. ha üveges a gomba a levét is ráüntöm hogy legyen kis leve, ha friss a gomba akkor nem kell, mert az levet ereszt.

2010. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pulykamellből én ezeket szoktam készíteni, ami egytálétel: gyros, brassói, hentes tokány, tejszínes-kukoricás ragu
2010. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! én is egy jó dús, hagymás alapú tokánynak indítanám,aztán eldönteném menet közben, hogy gombás, vagy zöldborsós legyen, de maradhat csak borsos, majorannás is.vagy pirospaprikásan, pörköltösen,babkonzervvel megdúsítva, kis kömény is bele

így olyan sólet szerű lesz.ez utóbbihoz köret sem kell,puha kenyérrel nagyon finom.

az előbbiekhez szoktam tésztát, vagy rizst főzni.

2010. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!