Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy csinálhatják ezt, és én...

Hogy csinálhatják ezt, és én hogy tudnám otthon ilyen ferdére össze állítani?

Figyelt kérdés

[link]


itt ezen a képen kicsit ferde az egymásra rakott torta réteg.Gondoltam,valami extrát csinálom és össze szeretnék hozni házilag egy hasonlóan "ferde"tortát..

tippeket várnék a megvalósításához.


2010. febr. 25. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sütsz különböző nagyságú tortákat.A tetejét vagy az alját

levágod ferdére.

2010. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óvatosan, ferdén vágod a piskótarétegeket és krémmel összeragasztod őket. :)
2010. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is ilyenre tudom, ha szabályosra akarom! Segítsek? Elég, ha kicsit ferdén vágod el a lapot!
2010. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.Közben vendégem jött,azért nem fejeztem be az írást.

Ha nincs három különböző nagyságú formád,akkor két lehetőséged van:

Kivágsz papírból három különböző nagyságú körlapot (legalább 2-3 cm legyen köztük a különbség.

Tepsiben sütsz piskótát,és a papírsablon alapján kivágod,Vagy három tortát sütsz a formában,és kettőt körbe vágsz.

Mindegyiket töltsd meg,és ha többszínűt akarsz,akkor külön-külön vond be a mázzal.Mielőtt teljesen megszilárdul a máz,rakd őket egymásra.Dísziteni is még a máz megszáradása előtt kell.

2010. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én még hozzátenném azt, hogyha nincs 4 különböző méretű formád, akkor nem kell sok nagyot megsütni és kivagdosni mint az előző írta, hanem lábosban is megsütheted! Abból gondolom van több különböző méretű. én is így csináltam elmeleteset múltkor
2010. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!