Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki lenne oly kedves,...

Valaki lenne oly kedves, küldene nekem valami regi receptet/oldalt ami meg az üknagyiktol származnak? Esetleg csak trükköket?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, amikor sutottem (párszor) jol sikerult, de szeretnek olyan receptet, fogásokat, trükköket amik meg régről származnak. Milyen egy jo kenyer? Rétes? Kelt tészta? A tradicionális sütik érdekelnek jobban, de igazabol minden! A főzés is :) szívből koszonom annak aki segít nekem!

#sütemény #Regi recept #üknagyik
2015. jún. 24. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

zsenka néni szegény asszony szakácskönyve


Két világháború közötti. Ettől korábban, a 19. században szerintem nem készültek kifejezetten finom ételek, hiszen akkor még rengeteg ma használt fűszer, eljárás, alapanyag nem volt ismert.

2015. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


A Katóka szakácskönyve ezek az oldalon kicsit lentebb pdf-ben is ott van. Imádtam belőle főzni (antikvárban vettem), amíg kölcsön nem adtam valakinek... azóta ő imád belőle főzni!! Érdemes megszerezni!!

2015. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szívből köszönöm! :) sokat segítettek vele! Le is töltöttem PDF-be :)
2015. jún. 25. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!