Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Káposztás tésztát készítettem,...

Káposztás tésztát készítettem, maradt egy fél káposztám még, mit készíthetnék belőle? Valami szintén édeskés ételt, tehát nem ilyen nehéz káposztás húsosra gondolok

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van, vagy veszel hozzá sárgarépát, nagyon finom majonézes saláta lehet belőle.

nagyon vékonyra gyalulod mindkettőt is finoman besózod. elkészíted a majonézt, és a kicsavart káposzta-sárgarépa egyveleget belekevered. fehérborssal ízesítheted még, majd egy marék durvára vágott dióval szórd meg.

Húsok, szendvicsek mellé nagyon finom saláta/köret.

2015. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaposztas retes, kaposztaval toltott gomboc (kacsasult melle csodalatos), paroltkaposzta, kaposztas langos, kaposztaleves
2015. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
paradicsomos kaposzta
2015. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
káposztaleves, vagy amit #1 mond.
2015. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Coleslaw, amerikai káposztasaláta, én ezt készítettem a káposztás tészta maradék káposztájából a héten. :) Magába, de vacsorára szendvics mellé, köretnek is jó.
2015. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Könnyű elkészíteni, nem hízlal és baromi finom :)

[link]

2015. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párolt káposzta sültek mellé. De ugyanígy elkészítve palacsinta-tölteléknek is jó!!!
2015. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!