Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vett már valaki valaha PENNY...

Vett már valaki valaha PENNY market-os Lasagnet? Ha igen akkor, hogyan sütötte meg?

Figyelt kérdés
Vettem egy lasagnét a Vizsga PENNYBEN, és az elkészítési módnàl az àll,hogy abban a műanyag vacakban süssem meg amibrn benne van. De az szétolvad nem?

2015. jún. 26. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A mikrohullámok nem olvasztják meg. De ha parázol, simán rakd egy tepsibe.
2015. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem olvad meg
2015. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a műanyag vacakban kell megsütni, hanem az alufólia tepsiben, amiben van. A külső csomagolást azt le kell venni róla...
2015. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3-as mondta. És ez rá is van írva a csomagolásra :)
2015. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy megjegyzem, a csomagolásra 2016 júniusában már nincs ráírva, hogy miben kéne megsütni, csak az, hogy húzzam le a fóliát. És nem is alutepsiben van, hanem kizárólag 1 db műanyagban, azon belül már csak a kaja van. A jelek szerint hőálló, de ha esetleg szétolvadna, ide fogom kommentelni...
2016. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nemolvad szét abban sütheted amiben van csak a fóliát húzd le jól írják. legelőször kivettem belőle de teljesen szétesett hogy külön sütöttem.
2016. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Németh Eric válasza:
Akkor, ha szétesik, még semmi baja nem lesz. Sőt. Annyi szósz van benne, hogy én még 250g Penne tésztát megfőzök külön. Magát az 1kg Lasagne-t jénaiban 25 percig melegítem 600-on, mikróban, majd mindkettőt -azon melegében- egy nagy rozsdamentes tálban összekeverem. A végeredmény egy finom lasagne olasz tésztaétel lesz. Nem is teszem sütőbe. Azért a reszelt sajtot nem árt, ha még pluszban pótolod, ízlés szerint. Így is finom, és sokkal kiadósabb lesz.
2022. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!