Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Erre a hétre van kajára 3000...

Erre a hétre van kajára 3000 ft-unk (2fő), hogyan lehetne kibírni a hetet?

Figyelt kérdés
Van itthon pár dolog, tészták, spenót a fagyóban, fűszerek, de nem túl sok dolog. Olcsó receptötleteket várnék. Előre is köszönöm.

2015. jún. 30. 20:37
1 2 3
 21/27 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
levesek, krumpli, zöldborsó, köménymag stb. vagy két napra főzhetsz gulyáslevest, füstölt csülkös bablevest, füstölt húsos tárkonyos krumplilevest...másodiknak ezek után elég pl. palacsinta vagy valami laza...s ha nem akkor másodiknak még egy tányér leves :)
2015. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy este már nem írtam, de fáradt voltam.

És még egyszer nagyon köszönöm a recepteket, sokat segítettetek :)

2015. júl. 1. 10:41
 23/27 anonim ***** válasza:
76%

17-es és 18-as. A kérdés lényege az volt, hogy hogyan lehetne kibírni a hetet. Hát jó sok tápértékkel.

A farháton a bőr és a zsír ami megnyomja. Nem igazán érdekes, hogy ténylegesen mennyi hús van rajta.

Az étkezés pszichológiája, hogy ha tovább tart, az ember jobban érzi a jóllakottságot. Egy fél kg csirkemellett bevágok 3,5 perc alatt, fél kg farháton elnyammogok 1,5 órát mire kihalászom az apró cafatokat.

Az egészség jelenleg nem volt szempont, az más kérdés :)

2015. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

zsír és bőr pedig fajsúlyosan marha drága hús árban...

vegyél egy bödön disznózsírt ha tápértékre vágysz

2015. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem próbáltam a zsíros krumplit, nincs kizárva, hogy nem véletlenül. Ha ilyen helyzetbe kerülök majd kipróbálom...
2015. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
82%

13as te hol élsz ahol másodikán utalnak fizetést? törvény szerint 10.-e a határidő.ez kb azt jelenti hogy 10/8 helyen jó ha 8.-án megjön.visszanéztük a családba és még az is ritka ahol 4.-én fizettek.

egyébként kb mi is hasonlóan vagyunk most.szépen áll az ország.egy fokkal jobb az éhezésnél de hosszú távon káros az egyhangú táplálkozás.

2015. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
#23 ha a tápérték csak a lényeg, akkor rizst, disznózsírt és hüvelyes növények kombinációját kell enni és kész - nem csontokon, meg bőrdarabkákon nyammogni...
2015. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!