Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételek mellé szoktatok...

Milyen ételek mellé szoktatok franciasalátát készíteni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Kaszinótojás, sonkatekercs meg a franciasaláta együtt tálalandó.

A franciasaláta önmagában is komplett étel, de semmi esetre sem körítés

2015. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

"...de semmi esetre sem körítés"


Ugyan már hol van már megírva, hogy egy majonézes zöldséges egyveleg nem lehet körítés? Nagyon is jól passzol sült húsokhoz, sült virslihez, rántott hús mellé, ha valaki unja már a sült krumplit, mert egészségesebb köretre vágyik. Én nagyon szeretem az előbb felsoroltakhoz, de inkább télen szeretem elkészíteni amikor nincs friss zöldség.

2015. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Én fasírttal szoktam enni, de szerintem bármilyen sült húshoz jó.
2015. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én múltkor sült csirkéhez csináltam köretnek a rizs mellé.Fasírttalis nagyon jó, de önmagában is szoktam csinálni bár ritkán.
2015. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Rantott,töltött csirkéhez is megy szerintem
2015. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi leginkább sült húsokhoz, illetve rántott húshoz esszük, de ha pl. kinn sütögetünk, franciasaláta tuti van a sült szárnyak, combok, halak mellé.
2015. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Rántott hús, sült hús mellé főként, de van egy ismerősöm aki tojásrántotta mellé is mindig csinál franciasalátát
2015. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
én ma töltött csirkéhez és baconba tekert csirkemáj mellé csináltam, de volt már mustáros sült tarja, sült csirke, cordon blue mellé is.
2015. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szaftos, szoszos es tejszines felteteken kivul szinte mindenhez adhato koretkent, de magaban is kivalo.
2015. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Rántott gomba, rántott karfiol, rántott máj mellé a franciasaláta szuper! Nyáron azonnal hűtöbe tenni, nagyon kényes a tojástartalma miatt. Isteni finom: én karácsonykor a szalonnával spékelt sült pulykaszárny mellé is szoktam csinálni, majonézes krumplisaláta, és franciasaláta...ki kell egyszer próbálni!!
2015. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!