Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit csinálnátok csirke...

Ti mit csinálnátok csirke szárnyvéggel?

Figyelt kérdés
Kutyusomnak vettünk nagyobb tételben de kiderült allergiás a csirkére viszont most még maradt a fagyasztóban. Mit tudnék vele kezdeni?
2015. aug. 10. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Főzd meg, lesz egy kitűnő leves alapléd, amit lefagyasztva fél lt-es műa. palackokban, később bármilyen leveshez, pörkölthöz felhasználhatod felöntőlének.Ha sok van, részletekben is kivitelezheted.Hidd el, érdemes.
2015. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Finom leves lehet belőle ha jó sokat megfőzöl.
2015. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
kuka
2015. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen zöldséges levesnek is jó ízt ad szerintem, ha nem szeretitek lerágcsálni, akkor a végén kidobod, de a leves jó ízt kap tőle.
2015. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Leves, csirkepaprikás, sült hús, grillezni, tárcsán sütve.
2015. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

én csirkeszárnyat nem szeretek levesbe tenni, mert a sok bőr miatt túl zsíros lesz.

Add el valakinek, szintén kutyásnak.

2015. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a leves a nyerő ötlet.

Normális csontlevesbe eleve jóval több zsír kell, mint ami a csirkeszárnyakon lehet, bár lehet, hogy még ez is emberfüggő.

(Nem mintha valaha is főztem volna csontlevest vagy csirkét, de tuti menne és minden húslevesféle, amit láttam, kifejezetten zsíros és finom volt.)

2015. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint mar mondtak, siman csinalhatsz belole egy jo levest, ha zsirosabbra sikerul, akkor lekanalazhatod a felesleget rola es utana magat a szarnyvegeket meg mindig odaadhatod egy nem alergias kutyusnak.
2015. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emberi alapélelmiszert a kutyának??! Nincs pazarlás, értékes élelmiszer az. Én pörköltet csinálnék belőle drága vezéreinknek. Lenne köretnek kozzá csirkecsőr, mert az szép sárga.
2022. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!