Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon megtetszett a sütés/főz...

Nagyon megtetszett a sütés/főzés de életemben egyszer sütöttem palacsintát és ennyi. Hogy kellene hozzáfognom a sütésnek és főzésnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Faggass ki valakit aki tud főzni vagy ha nem ismersz ilyent,akkor nézz főzőműsorokat vagy youtube videókat.
2015. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a teljes nagy könyv! Mindent megtanulhatsz belőle, a legalapvetőbb dolgoktól a legbonyolultabb ételekig, a rántás kavarástól kezdve a tortacsodák egyebek készítéséig. Ezrek tanultak belőle! Én is!!!


Ezt mentsd el magadnak, a bevezető részt, stb. stb. olvasd át, majd amikor már a receptek és egyéb ismeretek, amit gondolsz, elég lesz azt kinyomtatnod, ha akarod.

2015. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Ha meg akarod venni, ne azokat a pár száz forintos, vagy egyéb olcsó, vékony kis füzeteket keresd, mert ha alaposan megnézed, akkor azok csak egy-egy ételféleségek receptjei, stb. stb. és nem az egész könyv!!!

Az "egész könyv", az eredeti, az több száz oldalas! Azt keresd az üzletekben!

2015. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben , köszönöm
2015. aug. 11. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!