Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott karfiolt mihez adjam?

Rántott karfiolt mihez adjam?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez az ebéd - ehhez maximum krumplipürét adok meg salátát.
2015. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nen világos, hogy mit akarsz kérdezni, a rántott karfiol önálló étel.

Mellé valami körítést (krumpli, rizibizi) és vagy salátát, vagy valamilyen mártást szokás adni hozzá.

2015. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Krumplipüréhez és tartármártáshoz.
2015. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Semmihez! Ne kínozd ilyenekkel a gyerekeid/vendégeid! Pfuj...
2015. aug. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Rántott hal, vagy hagyományos rántott szelet mellé nagyon jó kiegészítő. Valóban sokan szokták főételként is asztalra tenni!


Imádom, csak az a bajom vele, hogy 3x annyi idő alatt lehet elkészíteni, mint amennyi idő alatt elfogy!! :))

2015. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

ma 09:58-as: nálunk a rántott zöldségek föételnek számítanak, nem vagyunk vegetáriánusok, de nem is eszünk minden nap húsos ételt, csak 1-2-szer hetente.


Viszont amit nem értek, miért tartana tovább elkészíteni, mint pl egy rántott szeletet? Sokan azzal húzzák el az idöt és még az ízét is rrontják, hoyg megfözik elöre a karfiolt (meg egyéb zöldségeket). Ha nyersen panírozod, sokkal gyorsabban megvan, finomabb is és a férfiak is szivesebben eszik, mert belül nem pépszerü, hanem van egy kis "harapása", nem kemény, csak marad valami állaga.

2015. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

9,58-as vagyok!

1 szem rántott karfiol, (általában) 1-2 falat, 1 szelet rántott hús ennél azért csak több falat = vagyis az, hogy a karfiolt rózsánként panírozni, és 1-2 falatban bekapni...


10,33-as nem értelek, miért is magyaráztad el, hogyan is szoktad csinálni???? Mert én az elkészítés módjáról egyáltalán nem írtam!!!

2015. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
A kérdés egyébként sem az volt, hogyan kell csinálni, hanem hogy milyen étel mellé adja, tálalja!!!
2015. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

A 10:33-as vagyok: Azért írtam le, hoyg hogyan készítem, mert a legtöbben nem így csinálják, viszont az elöre megfözött variáció tényleg nem alkalmas föételnek, viszont így igen.

Emellett te írtad elöször, hogy túl sok munka meg enm tudod föételnek elképzelni - és ez legalább annyira nem arra válasz, hogy mihez adja a kérdez, mint az én elkészítési módom.

2015. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!