Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Születésnapra milyen süteményt...

Születésnapra milyen süteményt/tortát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretnél születésnapjára sütni valamit, és nem tudom mit kéne, valami olyat ami eygszerű, finom, (torta vagy süti) és az se lenne rossz ha valami díszítés is elférne rajta. (pl.: Marcipánfigura/díszcukor)

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. aug. 18. 22:42
 1/3 anonim válasza:

Én málnás sajttortát kaptam szülinapomra. Isteni volt, és nem nehéz elkészíteni.:)

Viszont ezen marcipánfigura annyira nem állna meg, mert a teteje gyümölcszselés, így a tiramisutortát ajánlom még! Készítheted eperrel és/vagy kávéval, mindenhogy nyerő!

2015. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én kedvenc tortám a dobos, és a gesztenyés torta. Én nem igazán szeretem a marcipánt, így nem hiszem, hogy ebben tudok segíteni. Egyébként nagyon kedves tőled, hogy anyukádnak tortát/sütit sütsz. Bármilyen is lesz, biztos örülni fog neki. Sok sikert. :)
2015. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ hogy milyet szeret! Ajánlom: csoki torta mézes zserbó(sütemény)
2015. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!