Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék sütni valami fincsi...

Szeretnék sütni valami fincsi süti t! nem találok receptet. Valaki tud küldeni?

Figyelt kérdés
tudom hogy hülye kérdés, de nem igazán szoktam sütni, és most szeretnék, csak sehol nem találok normális receptet...:( mármint olyat, amiben van fahéj... van valakinek valami jó receptje?

2015. aug. 28. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Almás pite, omlós almás, szilvás pite, omlós szilvás, fahéjas tekercs.....
2015. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gesztenyekrémmel töltött palacsintát csináltam csokiöntettel.Csak a palacsintákat kell kisütni.
2015. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj fahéjas csigát, abban van jó sok fahéj. Kakaós csiga recept alapján a tésztáját, csak kakaó helyett fahéjat teszel bele.
2015. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az összes almás receptbe tökéletes a fahéj. Almás rácsos pite a kedvencem.
2015. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Donut muffin,fehéjas csiga és mindenféle almás vagy szilvás süti.Én személy szerint nagyon szeretem az egyszerű piskótatésztát,aminek a tetejére szilva van téve és meg van szórva jó sok fehéjas cukorral és úgy van megsütve:)
2015. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mmm...köszönöm szépen a válaszokat, mindegyik fincsinek hangzik!! :)))
2015. szept. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!