Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szeretnek sokan a csimbóko...

Mit szeretnek sokan a csimbókos kajákban?

Figyelt kérdés

Pl. rántott hús, de csimbók "áll ki belőle". Kolbász, amiben kerek porcféle van.

Kolbász, aminek a héja rágós (és megehető).


2015. szept. 2. 07:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Meg pperze a felvágottak, amikben ott a csimbók. Pl. zalai.

Nem vagyok (annyira?) finnyás, megeszem a főzeléket, a levest.

De a csimbókos dolgokat inkább kerülöm, mert kevésbé ízlik tőle az, amit eszek. És emellett szedhetem ki a számból a csimbókot.

2015. szept. 2. 07:44
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Csimbók (főnév)


Összeragadt vagy összegubancolódott szálas anyag, főleg haj- vagy szőrcsomó


Szerintem te a mócsingra gondolsz, csak ez a csin-csim összecsengett nálad. De most már helyesen fogod használni, ugye?


A témához hozzászólva: az általad említett ha jól vannak elkészítve, akkor nem mócsingosak. Még a Zala felvágott is ehető, ha géppel vékonyra van szeletelve. Akkor nem "csimbókos"

Tehát a megoldás, hogy minőségi módon elkészített ételeket kell enni.

2015. szept. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Igen, az csengett össze és én lazán használom a rághatatlan(?) cuccokra a mócsing meg a csimbók szavakat.


Én kerülöm még a szalonnát is (többnyire), max. extra vékonyra vágva, más meg annak az ötszörösét vagy hányszorosát eszi és nem köpködi ki az összerágott, immár rághatatlan dolgot.

2015. szept. 2. 08:16
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Én se szeretem, hányok tőle.
2015. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
81%
Sose értettem, rám is a hányinger jön mikor véletlenül ráharapok valami porc félére és érzem, hogy ropog meg recseg..
2015. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Jóvan, finnyás vagy, értettük elsőre is, de miért kell ezt még reklámozni is.
2015. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Étellel kapcsolatban számomra értelmezhetetlen a csimbók kifejezés...

Mócsingra gondolsz?


Egyébként az általad említett dolgok nem mind azok... A mócsingos ételt én sem szeretem, de a kolbász speciel például pont nem olyan...

2015. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Trafó1 ***** válasza:
84%

A baj ott van, hogy elfelejtettetek rágni.

Mondjuk igazat kell abban adnom, hogy ami rossz minőségű azt egye meg aki gyártotta, de pl szalonna kérdésben egy jó házi, (nem bolti!!!!) szalonna aminek megadták az érlelési időt az finom, és finom még az olyan hús is ami nincs agyon főzve/sütve és van hús íze még abban az esetben is ha rágni kell.

A mai korosztály és ebben benne vannak a fiaim is csak a fehér húst, csirke, pulyka mellet, karajt esznek, ha valami porcos vagy "zaftos" az már a tányér szélére kerül, bezzeg a pizza , hamburger, spagetti az mehet talicskaszámra.

Hol van már a sült csülök pékné módra?:-PPPP

2015. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyökerek ezek a mai fiatalok, na.
2015. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tehát aki nem eszi meg a mócsingós kaját, mert mondjuk nem bírja elrágni, az egyenlő a gyökérrel?

Szuper. :/


#8:

az én számba pizza csak házi kerül (99%);hamburger soha;spagetti is a "soha" felé hajlik.


A fűszeres ropogós bőr a csirkecombról jöhet.

2015. szept. 2. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!