Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mihez használjátok a felső...

Mihez használjátok a felső sütést elektromos sütőnél?

Figyelt kérdés

Most vettem, és kiváncsi lennék hogy mi az amihez alsó-felsőt használtok?

Viszont egy konkrétum is érdekelne, méghozzá a piskota.Ahoz csak alsó sütést kapcsoljam be?


2010. márc. 11. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
èn mindig légkeveréssel sütök és ha pirítani kell a tetejét valaminek akkor a felsö grillt.
2010. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én alsó-felső sütésen készítek szinte mindent :=), amikor kész az étel (pl. hús, rakottas, stb.), akkor kb.10 percre csak felsőre kapcsolom, így szépen megpirul a teteje.


A piskótát is alsó-felsőn vagy légkeveréssel sütöm, így mindig szép magas és egyenletesen sül át.

2010. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A piskótához mindig a légkverést használom. És is csak a pirításhoz szoktam a felsőt használni, vagy ha pl. a pizza már megsült, de még nem ropogós rajta a sonka széle akkor.

Ha nincs grill funkciója, akkor a felsővel tudsz melegszendvicset sütni. Az is fini. :)

2010. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! :)
2010. márc. 12. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉN is kb. 1 hónapja használom a felső sütést!Rakottak tetejét,pizzát,sajtos pogit,stefáni a szelet stb. szoktam mielőtt kiveszem kb.3-5 percre bekapcsolni!:)
2010. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!