Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütöttél már tortát a párod...

Sütöttél már tortát a párod születésnapjára?

Figyelt kérdés
Milyen torta volt? Mutatsz képet róla?
2015. szept. 7. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

1: [link] pont így nézett ki és nagy sikere volt

2: Mirada szelet torta. [link]

3: kapott tiramisut is.

2015. szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
2015. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, már többször is.

Mostaniról nincs kép. De diós piskóta volt a tészta, csak tojásfehérjéből. Félbevágtam, közötte vaníliás krém. És csokimáz volt a tetején.

Csináltam már gesztenye tortát is. Kb. így nézett ki:

[link]

Ez nagyon egyszerű, mert nem kell sütni. Én mondjuk nem így készítettem, mint ez a recept. A krémet mascarponéval készítettem, nem tejszínhabbal. Zselatin sem kell bele, mert anélkül is teljesen simán megdermed.

2015. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, bár többnyire ő sütött nekem, mindig répatortát, extrém gazdagon (egyszer közöltem vele, hogy jó dolog az aszalt gyümölcs és a dió, de szeretnék süteménytésztát is enni, az nem sok akadt közte... de mindig elképesztően finom lett).


Legutóbb eprekkel kirakott vaníliakrémes piskóta volt a szülinapján, extrém szénhidrátszegény cucc volt, nem is nagy, de azért kalóriadús, úgyhogy nekem az volt az ebédem, pedig nekem olyankor kell az üzemanyag :)

Jó lett. Kép nincs róla, ma már ritkán fotózunk ételt.

2015. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!