Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit/egyéb édességet...

Milyen sütit/egyéb édességet ajánlotok erre az alkalomra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz a párommal a 2 éves évfordulónk és szeretném valami saját készítésű édességgel is pluszban meglepni. Nem vagyok a konyha királynője, szóval valami egyszerű receptet ha tudnátok mondani, ajánlani, azt megköszönném.:)

2015. okt. 16. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ezt neked kell tudnod :) Én a legjobban Bécsi szeletnek és sült krumplinak örülnék, mert ez a kedvencem. Nem egy nagy alkalmi kaja, de ennek örülnék a legjobban. De lehet, hogy ő ezt pont utálja.


Sok szerencsét,drukkolok neked :)

2015. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én mindenképp a kedvencét készíteném... nehéz úgy tanácsot adni, hogy te ismered a párod, mi pedig nem.

látatlanban valami kekszet ajánlanék, és szaggasd ki szívecske formájúra.

süsd meg előtte egy nappal, úgyis eláll és ha elrontod még kísérletezhetsz.

[link]

2015. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Muffint! :3
2015. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia, nagyon sok -szigoruan elronthatatlan- receptet probaltam mar, ezeket batran ajanlom.

Ha barmelyik recept erdekel, jelezz es irom is.

- Ontott kremturotorta bogyos gyumolccsel (lehet friss, fagyasztott, de akar befott is)

- ,,A tokeletes brownie"

- Almas-dios-repas kevert sutemeny

- Raffaello szelet

2015. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!