Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Salnos nagyon szeretem az...

Salnos nagyon szeretem az édességet. Milyen praktikákat ajánlotok amivel csökken az édesség iránti vágy?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy nem éri meg ha fogyni akarsz, mert egy kis kocka után úgy is kívánod a többit
2011. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyél naponta többször keveset és több fehérjét. amúgy meg ha édesre vágysz nagyon sok dolognak van lightosabb és egészségesebb változata. pl palacsinta zabkorpából szódavízzel, túrógombóc zabkorpából édesítővel, natúr joghurt friss gyümölcsökkel, csokiból az étcsoki mértékkel.. igyál sok vizet esetleg teát,cukor nélkül.
2011. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is így voltam ezzel, de sikerült "leszoknom"! Nálam a gyakori étkezés (ne legyek soha farkaséhes) és az édesség helyett gyümölcs vált be.
2011. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!