Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fanta vagy mirinda szelet...

Fanta vagy mirinda szelet túró nélkül. Ötlet?

Figyelt kérdés

Ránk maradt egy vendéglátásból egy csomó gagyi szénsavas narancsital, ami mindenre jó csak ivásra nem :D


Gondoltam csinálok fanta szeletet, hogy fogyjon, de párom nem szereti a túrót.

Mivel helyettesíthetném? Vagy lehetne valahogy kevésbé túrószerűvé tenni a túrót? Krémesebbre vagy valami.


Várok minden innovatív ötletet, köszi előre is :)


2015. okt. 21. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sűrű pudingot megfőzöl, majd margarint és porcukrot kikeversz, ha kihűlt a puding, összekevered.
2015. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én csináltam már poharakban ilyen narancsos pudingot.

szerintem nagyon finom így magában is.(felfőzöd a cukorral és a pudingporokkal a narancsot)

2015. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Krémtúrót egyszerű csinálni. Egy erős turmixgépbe vagy inkább aprítóba beleteszed a túrót, egy kis tejszínt hozzá, express zselatint, ízesíted(vaníliás cukor, citrom-narancs héj) és meg is vagy.
2015. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
3: nem szereti a párja a túrót.
2015. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
akár egy gyümölcstorta tetejére is ráöntheted ezt a zselét.
2015. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
"Vagy lehetne valahogy kevésbé túrószerűvé tenni a túrót? Krémesebbre vagy valami. "
2015. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

A hamis mézes zserbó krémje tökéletes hozzá, az én párom sem eszi meg a túrót.

5 deci tejben megfőzök 5 evőkanál búzadarát jó sűrűre, szinte keményre. Közben egy rámát kikeverek 20 dkg porcukorral és a kihűlt darával géppel kikeverem.

Szép fehér stabil krém lesz belőle, ami simán megtartja a fanta szelet pudingos-üdítős bevonatát is.

2015. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a rizses részét tudnám még elképzelni hozzá: [link]
2015. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Már ne haragudj, hogy ezt írom, de ha ivásra nem alkalmas, akkor főzésre-sütésre hogy lenne? Ugyanazt a "gagyi szénsavas narancsitalt" fogjátok megenni.

Most komolyan...

2015. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem is gondoltam, hogy ennyi fog jönni :)


Amúgy a mirindát meg jaffát se szeretem de abból is csinálnak ilyet, úgy meg szeretem. :)


Köszi a válaszokat, szerintem vagy a túrókrém fog nyerni, vagy a hamis zserbó krémje. Rákérdezek páromnál. Jó hétvégét :)

2015. okt. 22. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!