Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek lehet sultkrumpli...

GraYFoX kérdése:

Szerintetek lehet sultkrumpli 10 perc alatt elkesziteni?

Figyelt kérdés
fogadast kotottunk valakivel hogy kepes 10 perc alatt elkesziteni annyi szalmakrumplit hogy en jollakjak belole es eheto legyen es nem fagyasztott hanem rendes pucolatlan krumplibol amit megpucol stb...
2015. okt. 22. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hisztynka ***** válasza:
100%

Szerintem sem.

Nem fog átsülni.

2015. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztottból lehet, hiszen megsül 10 perc alatt. De 10 perc alatt nem fog tudni megpucolni másfél kiló krumplit, felvágni, és megsütni.
2015. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés. Először is: Meghámozás után számolunk? Tehát csak a sütést? Az sem mindegy mekkorára vágod. Szalma krumplit simán meg lehet sütni 10 perc alatt bő olajban, megfelelő edényben.
2015. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Mennyi krumplival laksz jól? Mert van, akinek egy tányérnyi böven elég, másnak meg legalább 2-3-szor annyi kell.


2. Mekkora krumplikból kezdi készíteni?


3. Az idöben az olaj felmelegítése beleszámít?

2015. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3-4 db krumpliból készül - ez kb egy lapostányérnyi -, akkor lehetséges.


1. Odateszed az olajat egy mélyebb edényben forrósodni.


2. A krumplkat krumplipucolóval gyorsan lehámozod.


3. Durva reszelövel lereszeled, direkt az olajba és sütöd


Így meg lehet csinálni, csak figyelni kell, hoyg ne égjen meg.

2015. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Azért krumplit pucolni nem csak szépen lehet...
2015. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, ki nyert. :D
2015. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 perc elég szokott lenni, 1 személyre elég egy nagy krumplit megpucolni. Néha sok is. Ez semeddig nem tart, megsütni sem. Na meg ki hogy szereti, mert én épphogy csak megsütöm, nem lesz sötétebb színe sem. De van aki ropogósra süti, nyilván az tovább tart.
2015. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma teszteltem a dolgot:


Elöször egy mélyebb serpenyöben odatettem olajat forrósódni (gázon gyorsan megy).

Ezután 1 kg (6 darab) krumplit 2 perc alatt krumplipucolóval meghámoztam és (késsel)csíkokra daraboltam.

Mire ezzel elkészültem, addigra az olaj forró volt, a krumpli pedig 7-8 perc alatt világossárgára sült, tehát nem volt nyers, vagy félig sült, de nem is sötét.


Elég nagy adag lett belöle, szerintem két ember is jóllakhatna belöle.

Szóval minden további nélkül megcsinálható, feltéve, hogy jó sorrendben végzik a müveleteket és kellö gyakorlata van az illetönek a fözésben.

2015. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!