Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Buzakorpával lehete panirozni?...

Buzakorpával lehete panirozni? Pl. Sajtot.

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul irtam zabkorpaval.
2010. márc. 19. 13:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de a korpa önmagában elég fűrészpor ízű, száraz cucc, én félnék, hogy elrontja a szaftos husikát .=). Esetleg próbáld meg legközelebb, amikor rántott húst készítesz, hogy egy szeletet korpába forgatsz a morzsa helyett és akkor első kézből értesülsz, hogy finom-e. Én amúgy búza- vagy zabcsírával biztos kipróbálnám, úgy biztosan szaftos marad :=)
2010. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet, próbáltam is. bő olajban sütve isteni, de tepsiben sütve azokon a részeken, ahol nem lett ropogós, megmaradt a búzakorpa íze (szappanos). a zabkorpának nincs rossz íze.

sajtot azért nem biztos, hogy ezzel paníroznék, mert az folyik szét midnenhova, de brokkolit, husit, ilyesmit, simán.

2010. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!