Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Alacsony szenhidrattartalmu,...

Alacsony szenhidrattartalmu, olcso levesotletek karacsonyra?

Figyelt kérdés
Max. 10-12 g szenhidrat/fo/adag.
2015. nov. 29. 10:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az ujabb hozzaszolasokat is :) a linket nem isnertem, de at fogom tanulmanyozni, nagy hasznomra lesz.

Parajkremlevest gyakran sojtam csinalbi, de errol a levesbetetrol meg nem is hallottam!

.

A karacsonyi vacsora lehet h citromos karfiolkremleves lesz piritott sonkaval/sajtcsipsszel - ki hogyan keri.Ez viszonylag olcso, egyszeru es nagyon finom. No meg szenhidratszegeny is. Kicsit megnehezitettem a sajat dolgom mert a masodik tejszines lesz, igy tejszint mar se a levesbe se a desszertbe nem tehetek :) ez lesz szenteste.


Most mar csak a 25-26-t kell kitalalni :D valoszinuleg roston sult csirke, zoldsegkoret martassal es mandulas brokkolileves vagy gombakremleves lesz. Desszert meg hazi fagyi sult gyumolccsel.

Tudom nem olyan unnepi de legalabb nem pukkadunk ki.


Azert ha van vkinek otlete, ossza meg, mert szerintm sokakat erdekel ez a tema!

2015. nov. 30. 19:47
 12/12 A kérdező kommentje:
A spenotlevest meg mindenkeppen kiprobalom ezzel a betettel!
2015. nov. 30. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!