Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Összeállítottam a rakott...

Összeállítottam a rakott karfiolt, de a sütő elromlott. Mit tudok belőle kihozni?

Figyelt kérdés

#rakott karfiol #elromlott sütő
2015. dec. 5. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

A. Kuka.

B. Megeszed nyersen.

C. Megkéred a szomszédod, hogy az ő sütőjében megsüthesd és természetesen felajánlod az elfogyasztott energia megfizetését, illetve adsz neki a kész ételből.

2015. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
suttesd meg a szomszeddal, vagy ilyesmi. :) sajnos nyersen nem lesz tul finom, masreszt meg mas kajakat nehez belole kihozni. esetleg kiranthatod a karfiolt es megeheted rizs es tartar martas korettel. :)
2015. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Berakhatod nyersen a fagyasztóba és késöbb - ha jó a sütö, megsütheted, nem lesz semmi baja sem.


Vagy átszeded egy lábasba és ott összeforrósítod, csak kevergetni kell, hogy ne égjen le - akkor ugyan másmilyen lesz, de ehetö


Vagy ha van mikród, akkor abban is össze tudod forralni, igy nem sül meg a teteje, de ízre hasonló, mint a sütöben.

2015. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a rakott karfiolnak mindig előfőzök mindent. Szóval egyáltalán nem nyers.
2015. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Mivel minden belevaló már meg van fözve, ezért elvleg így is ehetö lenne, csak nem feltétlen finom.


2. Meg lehet mikróban is sütni, csak ott nem igazán sül, csak összemelegszik.


3. Esetleg óvatosan a fözölapon is megmelegítheted, de akkor nagyon oda kell figyelni, hogy ne ragadjon le.


4. Meg le is lehet fagyasztani az összeállított ételt, így saját fagyasztott rakott karfiolod lesz, amit majd megsütsz, ha lesz hol sütni.

2015. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) Maradt a főzőlapon összemelegítés... Nem az igazi, de ehető :)
2015. dec. 5. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Borítsd be és úgy rotyogtasd össze a felső lángon, majd amikor a tetejét leszed, a benne levő gőz,pár legnagyobb része elillan.


Marad egy kis tejfölös-szaft az alján, amit majd egy falatka kenyérrel ki lehet tunkolni...én a rakott krumplit szoktam ezzel a módszerrel...most éppen ehhez készülnek a hozzávalók...

2015. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Üss rá tojást serpenyőben. Tojásos karfiol. Bár elvileg abban nincs hús, csak karfiol. Tudom, későn írok.
2015. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!