Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gondban vagyok. Hogy csináljam...

Gondban vagyok. Hogy csináljam? SOS!

Figyelt kérdés
Szeretnék Amerikai foci labda tortát sütni ami majd marcipánnal lesz bevonva.De viszont sehogy sem jövök rá,hogy milyen formával,vagy hogyan süssem a piskótát,hogy majd olyan alakja legyen.Néztem több helyen ilyen torta formát,de nem találtam.Ti hogyan csinálnátok?Köszönöm előre is.
2010. márc. 22. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktam sütni meg ilyenek, de én úgy csinálnám, hogy készítenék egy nagy kockát. Aztán szépen lassan elkezdeném levágni a sarkait. Vagyis sokszögesíteném szemmérték alapján egészen addig amíg nem kezd el gömbösödni. Szerintem ha mázolod is akkor nem kell tökéletesnek lennie. Fog azon látszani mi akar lenni.

Vagy szerez félgömb alakú tálat. Az nem olyan ritka. És ragaszd össze finom kakaós lekváros nutellás ragaccsal.

2010. márc. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. márc. 23. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!