Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sztrapacskához a krumplit a...

Sztrapacskához a krumplit a reszelő melyik oldalán "aprítsam"?

Figyelt kérdés
Azt írják a receptekben, hogy a legapróbb lyukún. Szóval, amin a tormát szokás? Azon elég nehéz. Szívesebben csinálnám azon, ami szétroncsolja és pl. krumpliprószához használom.
2015. dec. 22. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen a legkisebb lyukú oldalán a reszelőnek, ahogy a tormát is.
2015. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nehéz, akkor kopott már a reszelő.
2015. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán 100 éves is megvan, de az újabbnál mégis jobb.
2015. dec. 22. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Vagy a legkisebb lyukun, ahol a sajtot szoktam (vagy a tormát, bár azt én nem szoktam), vagy azon a szögletes, roncsoló részén.

Esetleg ha van prézli/dió darálód, ahhoz szokott lenni ilyen henger, azzal elég gyorsan megvan.

2015. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos a diódarálót kisorakoztattam a házból, pedig csak azon lehetett a diót is szépre darálni.
2015. dec. 23. 06:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Most sütöttem magamnak ezt a felénk prószának nevezett krumplis étket úgy, hogy a nagy lyukún reszeltem le. Sokkal szebben sült, finomabb, mint az a simára kevert, amit szoktam. Eszembe nem jutott volna, ha itt valahol nem olvasom. Muszáj volt kipróbálnom.:)
2015. dec. 23. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd lepontoznak, én a durva részén szoktam, a nagy lyukún. És olyan hüvelykujjnyi darabokat szaggatok, de természetesen nem nokedliszaggatóval, hanem deszkáról késsel.
2015. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De én most nem a sztrapacskáról szóltam(amiről már le is mondtam, nekem nem ízlett soha annyira, mint amennyire dicsérik)hanem a palacsintasütőben v. tepsiben sütött krumpli, liszt, tejföl, kefir keverékről, amibe újabban káposztát is teszek - hogy egy kicsit hasznosabb kaja legyen.
2015. dec. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!