Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A citromtortához megy a marcipán?

A citromtortához megy a marcipán?

Figyelt kérdés
Citromtortát akarok sütni a rokonom szülinapjára de nem tudom, hogy merjek e rátenni marcipánt.Finomak együtt nincs rossz íze?vagy ha rosz milyen tortákat ajánlatok?

2016. jan. 3. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Finom m
2016. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet rossz. Bár nekem a marcipán étcsokival a favorit. :D

De legegyszerűbb megkérdezni a rokont vagy valakit, aki jól ismeri az ízlését, mert a citromtorta és a marcipán külön-külön is olyan dolog, amit vagy nagyon szeret valaki, vagy ki nem állhatja. Persze ha képben vagy az ízlésével, akkor nem szóltam. :)

2016. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tennék, nem mennek egymáshoz, és a marcipánt többen vannak akik nem szeretik, mint akik igen. Inkább kis mennyiségben finom, étcsokival bevonva. A torta tetejéről jó eséllyel a kukában kötne ki, ahhoz meg azért drága.
2016. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!