Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eleg sokat eszem fasirtot. Es...

Eleg sokat eszem fasirtot. Es nem vagyok valami szakacs emerke csak magamra fozok. Tudnatok valamit irni hogy hogyan izesitsem tobb fele keppen a fasirtot?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Kísérletezgetni kell ! a hagyományos hagyma-fokhagyma, só, bors,mellett több tucatnyi fűszert is ki lehet próbálni alkalmanként.van, aki színezi pirospaprikával, más a köményre, vagy a majorannára esküszik,- ezek általában hagyományosak. De lehet próbálkozni más fűszerekkel is, tárkony,rozmaring, bazsalikom,koriander,petrezselyem, szurokfű (oregano) , kakukkfű, csili... és hosszasan sorolhatnám.

Az alaphúsból vegyél ki magadnak pár darabra valót, és azon próbálkozz különféle fűszerekkel.

Biztos rátalálsz az igazira, lehet, hogy többre is :)

2016. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki variálva, kísérletezgetve. Nekem van pár ötletem, hogy tudnád feldobni: a darált húst dúsíthatod zöldségekkel, pl veszel ilyen franciasaláta alapot, megfőzöd, összepürésíted, és úgy gyúrod össze együtt. Esetleg gombával, kukoricával, zöldborsóval, chilisen, ha szereted az erőset, sajtosan, akár úgy, hogy belereszeled, vagy, a közepére teszel mindegyiknek egy kis kocka sajtot.

Van olyan ismerősöm, aki szokott savanyú káposztás fasírtot csinálni.-Ilyen töltött káposzta ízvilág, nem lehet rossz, de én nem szeretem.

Ha nem ragaszkodsz kizárólag a húshoz, készíthetsz rengetegféle ,,fasírtot" csak zöldségből: falafel (csicseriborsó fasírt), kukoricából (a konzerv kukoricát összeturmixolod, tojás, liszt, stb...) Gombából, babból, sőt cukkiniből is jó. Üdv

2016. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!