Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tripla csokis muffin recept?

Tripla csokis muffin recept?

Figyelt kérdés
Az Aldiban illetve a Tescoban lehet kapni nagyon finom csokidarabos muffint. Valaki tudna nekem ahhoz hasonló receptet mondani? Mert amiket a neten találok, a képek nem teljesen úgy néznek ki, mint az. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)

2016. jan. 17. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem ismerem az aldisat, de tudok egy nagyon jó receptet. abban olvasztott tej- és étcsokivan és darabolt étcsoki. én meggyet is szoktam tenni bele
2016. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaziból egy egyszerű alap muffin receptet kell találni, ami bejön. És utána magad kikísérletezed az ízesítést. Nekem is van egy bevált muffin receptem és azt variálom, fahéjasra, mákos meggyesre, csokisra, banános csokisra stb. Igaziból ez ízlés dolga. Régen pl. én duplacsokis muffint sütöttem sokszor ami finom is volt, de mindig borzalmas hányingerem volt utána. Később jöttem rá, hogy a sok olaj miatt. Sok muffin receptbe másfél deci olajakat írnak. Szerintem az borzasztó sok, nem is csoda, hogy megfeküdte a gyomromat. Én már csak olyat csinálok, amiben a zsiradék vaj.
2016. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!