Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tárkonyos csirkeragú leves...

Tárkonyos csirkeragú leves mellé valami olyan második, ami nem édes, mit ajánlotok? Lesz torta is.

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Esetleg kolbásszal töltött sertésszűz párolt rizzsel, vagy párolt zöldségekkel? Vagy baconbe göngyölt aszaltszilvás csirkemell filé?
2016. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet sertést is mellé adni?
2016. jan. 25. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igen, hiszen akár egy tyúkhúsleves után is szokás különféle sült húsokat feltálalni.
2016. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképpen valami könnyűt csinálnék ha még torta is lesz, és a tárkonyos csirkeragu leves elég laktató.
2016. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Én valami könnyebbet adnék mellé, pl rántott sajt vagy rántott zöldség.
2016. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz eldönteni. Mert olajban sültet pont nem szeretnék, mert nagyon bebüdősít. (nincs szagelszívónk) :(
2016. jan. 25. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is könyebb ételt adnék mellé, egy nehéz tejszínes-húsos és leves után szerintem logikus. Sokan ráadsául még tésztát is tesznek bele.


Na szóval én mondjuk fehérboros-zöldfűszeres gombafejeket tálalnék salátával, vadrizzsel, egy kis parmezánnal megszórva. Vagy grillezett citromos-fokhagymás cukkinit pirított baguette szeletekkel, zöldsalátával, joghurtos öntettel.

2016. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm utolsó, :)
2016. jan. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!