Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen hozzávalók lennének ezek?

Milyen hozzávalók lennének ezek?

Figyelt kérdés

Egy angol oldalon találtam egy jónak tűnő csirkeszárny receptet, viszont ezek a hozzávalók meghaladják angoltudásomat:

Kosher salt

Cornstarch

All-purpose flour

1 packet ramen seasoning

Sriracha

Scallions

Tudna valaki segíteni, hogy mit jelentenek ezek a hozzávalók?



2016. jan. 26. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
És a szótárazási képességeid is meghaladták az olyan szavak, mint a liszt vagy a só?
2016. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi az a salt, es azt is, hogy mi az a fluor...viszont az előttük álló tagokba tort bele a bicskam. De azert kosz a kedvességed! :)
2016. jan. 26. 17:27
 3/6 A kérdező kommentje:
*flour (elgepeltem)
2016. jan. 26. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

só, kukoricakeményítő, liszt, 1cs ramen fűszer, sriracha - ez a neve, nem lehet lefordítani, újhagyma.


Ku---rva nehéz, google translate is kaidta volna sztem...

2016. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kosher a só fajtája, magyarul is így van, de nem biztos, hogy találsz sima boltban. Akármilyen só jó, csak a tengerentúlon általában ezt használják. Az all purpose jelenti, hogy mindenre jó, tehát sima finomliszt.

cornstarch-kukorica keményítő (olyasmi dobozban van, mint a gyors rizs, szerintem használhatsz burgonya keményítőt is, ha azt találsz).

A ramen az a tésztás instant leves - ebből kell a fűszer zacskócska (azaz ez egy lusta recept, simán fűszerezhetnéd magadnak amivel adhatod).

A siracha csili szósz, ami savanykás is.

Scallion - újhagyma

2016. jan. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Végre egy kedves és értelmes válasz! :)
2016. jan. 27. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!