Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott tököt lehet fagyasztva...

Rántott tököt lehet fagyasztva venni valahol?

Figyelt kérdés
Mert tököt sehol nem találok így télen... rántva van esetleg? Hol keressem?
2016. febr. 6. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fagyasztott rántott tök? Nem fordul fel a gyomrod a gondolatára?
2016. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem láttam még olyat... csak hát a rántott csirkét is fagyasztva vesszük, a rántott sajtot is, meg szinte mindent, nincs azokkal sem gond.
2016. febr. 6. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

1-esnek üzenem, hogy amikor kicsit sokat termett a cukkini itthon, én is lepaníroztam, és fagyasztottam. Jó volt télen csak bedobni a frituba, és kész is volt.


Kérdező: Szerintem nincs,én még nem láttam üzletben.

És azért azt tanácsolnám, hogy ne ilyen mirelit bolti dolgokon éljetek, mert egyrészt 3 perc megcsinálni frissen, ráadásul marha drágák, és még tele is vannak csupa felesleges dologgal. És nem sok köze van a sajthoz meg a csirkéhez ezeknek...

2016. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, még a fehér tököt is rántani amikor szezonja van, nemcsak cukkinit, pattiszont.


De ilyenkor csak a sütő-tököt lehet kapni, rántani még nem próbáltam:

- hosszába ketté vágom, akkor kapok 2 db. "merőkanalat", a nyelét levágom, a fej-részből miután a magot kikapartam, rakok bele rizses-darált húsos tölteléket, vagy akármi mást (főtt tojás, sajttal, tejföllel) amit akarsz, megszórom a tetejét sajttal és be a sütőbe!


Persze előtte meghámozom, a melegtől a tök átpuhul, nem kell sokáig sütni!!


A "nyelét" uborka-szelőn leszelem = száraztészta, mikróban/sütőben egy kicsit átmelegítem, diós tésztának nagyon fincsi!!!

2016. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha otthon bepanírozod (amikor a töknek szezonja van), először tálcára rakva fagyaszd le őket, utána már nyugodtan rakhatod zacsiba, nem fognak összefagyni! Ez esetben akkor veszel elő belőle, amikor ráéhezel.
2016. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!