Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy fura dolgot szeretnék...

Egy fura dolgot szeretnék kérdezni, hogy szabad e tortás tüzijátékot hűtőbe rakni?

Figyelt kérdés
A dolog úgy történt, hogy tegnap a Farsangi tombolán nyertünk egy nagy tüzijátékos tortát az általános suliban,és felajánlottam az osztály számárs, de a tanárnő tüzijátékostól rakta be a hűtőbe holnapra a gyerekeknek! Nah most azon agyalok, hogy ez nem okoz kárt a tortában? Nem szivárog bele a nedvesség hatására a tortába valami mérgező anyag?Elsősök a gyerekek, ha keserű lenne, sem tűnne fel nekik. A válaszokat előre is köszike, és csak egy aggódó anyuka vagyok!
2016. febr. 8. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi ma nyertük és holnap eszik meg.
2016. febr. 8. 22:30
 2/4 szaszaa11 ***** válasza:
100%

Nem lesz baj, de egyébként ha Ennyire zavar, miért is nem szóltál ennek a tanárnak? Nem értem.

Amúgy nincsenek ebben olyan méreganyagok, amikor elég, akkoris ráhull a tortára a tartalma, ami elég rossz ízű, de nem túl intenzív az íze, és még jól is néz ki a torta tetején.

Amúgy a hűtőben nem lesz nedves, maximum akkor ha kikapcsol a hűtő és ráfolyik. Azért szokott a hűtőben egy két dolog benedvesedni, mert még langyosan van berakva esetleg dobozba, és lecsapódik a pára.

2016. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert úgy meglepődtem, hogy megnyertük a legnagyobb torta fődíjat, hogy csak itthon jutott eszembe!
2016. febr. 8. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A tortába 100% hogy semmi nem szivárog be, egy műanyag tartóba van az egész, nem is érintkezik semmi vegyi anyag a tortával.


Elvileg a csillagszóró a többi részén is jól le van szigetelve, de abban nem vagyok biztos, hogy az mindig teljesen tökéletes.

Lehet, hogy a hűtő levegőjének a páratartalmát felszívhatja, és nehezebben ég, de erre se sok esély látok.

Pláne nem 1 nap alatt.

2016. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!