Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Réteslapba milyen töltelékeket...

Réteslapba milyen töltelékeket lehet tenni?

Figyelt kérdés
Túrót vagy meggybefőttet szoktam tenni, de most egyik sincs itthon...

2016. febr. 27. 22:28
 1/7 anonim válasza:
Alma :)
2016. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ja és ha nem feltétlenül a réteskészítés a cél, tudsz belőle virslis tekercset csinálni

[link]

2016. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mák keverék .
2016. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Akármilyen gyümölcsöt, vagy spenotot, brokkolit sajtal, virslit, káposztát
2016. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha nem rétes a cél, még rétes alakúnak sem kell lenni. Pl. téglalapokat vághatsz belőle, megtöltöd, batyut formálsz belőle, megsütöd. Muffin formába igazítva szaftos hús is mehet bele. Vagy zöldségek és tojás.
2016. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármit. Ez tipikusan az az étel, aminek csak a te fantáziád és ízlésed szab határt. Én az előbbiekben említetteken kívül még szoktam füstölt sonkát/sajtot/tejfölt is beletenni, de ettem már diósat is, ami nagyon finom volt, régen a nagymamám grízeset is csinált.
2016. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyik kedvenc rétesem a nagyim-féle sós túrós rétes: túró, tojás, gríz, só, és sok kapor. jól összekeveri és ezzel tölti. valami hihetelen, isteni rétes!


modern megoldások közül: aprítógépben tört csokival és kókuszreszelékkel töltöd, vagy szilvás-fahéjas töltelékkel a sósak közül finom nagyon a sajtos-virslis amit még pikánsabbá tehetsz kevés mustárral és kecsappal, vagy drága de nagyon finom ha ízlés szerint fűszerezett garnélával töltöd és picike tejszínnel

2016. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!