Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Leesett a földre a hús, utána...

Leesett a földre a hús, utána még fogyasztható?

Figyelt kérdés
Csirkemell filét vásároltam,ahogy vettem ki az autóból az összes leesett a földre mert kiszakadt a csomagolása.utána lemostuk és fagyasztottuk.veszélyes így elfogyasztani?férjem szerint nem,viszont nekem vannak fenntartásaim..
2016. márc. 15. 08:29
1 2
 1/17 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
96%

Ha lemostátok, akkor nyugodtan megehetitek.


Különben meg abba belegondoltál már, hogy még mielőtt a vásárlók elé kerülnek a termékek, hányszor érheti őket hasonló baleset. Lehet, hogy akkor is leesik a földre, de ugyanúgy eladják az embereknek...

2016. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudsz a földön élő baktériumok és az embere közti egyezményről? ha 5mp alatt felveszed, még tiszta marad
2016. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Én meg nem enném a föld tele van az apró pprszemekben lévő székletdarabokkal, továbbá ott tenyészik az MRSA is.
2016. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Simán meg enném. Az még hőkezelve lesz, mert gondolom nem nyersen akarod enni.

Én, gyerek korom óta, például gyümölcsöt nem mosok meg. Nem zavar a földi epernél a csiga, kis föld:)

Még sincs semmi bajom. Már vagy 10 éve megfázva sem voltam. Dokihoz, csak jogsi végett járok.

2016. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Nyugodtan megehetitek. Meg is van mosva, plusz a sütés/főzés mindent elpusztít benne.


# 1


Hányszor esik le? Szerintem ami az üzletekbe kerül, egyszer sem. Dolgoztam vágóhídon, és nem szabadott felvenni a leesett húst, pedig olyan steril körülmények voltak, hogy a járólapról lehetett volna enni, mégis minden műszak után 3-5 mázsa hús ment a konténerbe, és vitték a fehérjefeldolgozóba.

2016. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!az udvaron történt.(apró kavicsra + a földre esett).és 2.5 kiló hús...😕sajnálom, de egyáltalán nem enném meg nyugodt szívvel.még nem tudom mit csináljak..
2016. márc. 15. 09:20
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan kidobnál ennyi húst, mikor semmi baja?????
2016. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
94%
#5 Nem kifejezetten húsra gondoltam, hanem bármilyen más élelmiszerre, vagy akár félkész termékekre...
2016. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Legközelebb, csináld azt mint én szoktam. Nagy áruházakban, mindig gyengék, vékonyak a zacskók. Én, mindig veszek le hengerről és sokszor kettőt össze teszek és abba még bele teszem. Mivel én is jártam többször úgy, hogy szétszakadt a zacskó és szétszórtam mindent.
2016. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Ad nekem legalabb lesz egy kis tobblet feherje bevitelem megfozod ugyis a husba amugyis vannak dolgok ami miatt nem eszed meg nyersen ami megrakerult ugyis megdoglik fozve
2016. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!