Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkecombok sütőzacskóban,...

Csirkecombok sütőzacskóban, vagy hagyományosan tepsiben alufóliával?

Figyelt kérdés

Befűszereztem 6 nagy egész combot, a sütőzacskót még nem próbáltam.

Kinek mi a tapasztalata a sütőzacskóról, vagy maradjak a megszokott sütési módnál ?

Mindenkinek megköszönöm a tapasztalatait.



#alufólia #sütőzacskó #csirkecombsütés
2016. márc. 19. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én sütőzacskót használok, mert jól átsül a hús és saját leve lesz, így abszolút nincs semmi káros anyag benne (olaj). Szóval beteszem a húst a zacsiba, lezárom a hozzá kapható kép műanyag zárral, majd beteszem a sütőbe. Kb.20-30 perc múlva kész, kiveszem, leveszem róla a sütőzacskót, majd a húst átteszem egy jénaiba és megint beteszem a sütőbe, hogy pirosra piruljon. Ez a módszer nagyon praktikus, érdemes kipróbálni! :)
2016. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha szereted ha a sült hús zaftos, akkor sütőzacskó. Ha inkább kicsit kiszáradva akkor hagyományos sütés.
2016. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon régen sütőzacskót használok, tizenpár éve. Az orvos javasolta még anno, és nagyon bevált, csak abban sütök azóta. Húst jól befűszerezem, bele a zacskóba, majd egy idő után hústűvel a zacskón át megszúrkálom és ha már puha, óvatosan levágom a zacsaküt róla, és még egy picit pirítom a hús tetejét pár percig. Szerintem sokkal finomabb mint a hagyományos sütési módszerrel. :)
2016. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon aranyosak vagytok, meggyőztetek és ki fogom próbálni.

Most sós-fokhagymás-majorannás fűszerezéssel várja a holnapi "premiert " :D

Mégegyszer köszi mindenkinek :))

2016. márc. 19. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, sok sikert! :) Majd írd meg hogy ízlett!
2016. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, isteni finomak lettek. Pedig jó nagy combok voltak, de tökéletesen átsültek bő egy óra alatt.

A család szerint is omlósabb, ízletesebb volt, mint csak simán tepsiben sütve.

Jó, hogy rákérdeztem, így nyugodtan ki mertem próbálni.

Köszönöm ismét, és kellemes hétvégét :-)

2016. márc. 20. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy ízlett!
2016. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!