Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajttorta folyékony maradt?

Sajttorta folyékony maradt?

Figyelt kérdés
7 oraja a hutoben van a sajttortam, valamivel szilardabb, mint amikor kivettem a sutobol, de amikor megprobaltam levenni a tortaformat rola, elkezdett folyni...mit tegyek vele?meg fog szilardulni vagy mar menthetetlen? :(

2016. ápr. 1. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira folyik, hogy kifolyik alul? Csak mert először én is azt hittem, szétfolyni "készül" és közben csak összeesett picit.
2016. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy kis "lé" kifolyt alul, akkor inkabb visszazartam, nem mertem levenni a format
2016. ápr. 1. 08:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor úgy voltam vele, ha szétesik, Úgyis ki kell dobnom (szívem szakadt volna meg), és picit elválasztottam a formától késsel. Végül nem esett szét. Pedig látszatra úgy tűnt.
2016. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem szetfolyt az egesz belseje :(
2016. ápr. 1. 09:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen recepttel csináltad? Hátha abból kiderülne valami
2016. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]

ez volt az

2016. ápr. 1. 09:40
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Húha, hát ez a recept hemzseg a buktatóktól...

Első körben amire tippelek, milyen krémsajtot használtál?

A recept lépéseit szorosan követted?

2016. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam tejfölt és kevés étkezési keményítőt is tenni bele, eleve porcukorral keverem ki. És ezt legalább 1 órát sütöm.
2016. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mascarponet hasznaltam hozza, de egyebkent mindent pontosan ugy csinaltam ahogy irjak. Nemtudom mit ronthattam el.
2016. ápr. 1. 11:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tudom sajnos... A hozzászólások alapján a többségnek sikerült, tehát jó a recept, azért még egyszer alaposan olvasd át, hátha rájössz, mit hagytál ki. Merthogy valami kimaradt, az biztos.

Nekem még kezdő cukrász koromban volt olyan, hogy esküdni mertem volna, hogy mindent pontosan követtem, majd utólag jöttem rá egy különben banális hibámra. Többször elfordult, nem kell kétségbeesni :)


A tojások L méretűek voltak?

2016. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!