Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi cukrot tesztek 0,5...

Mennyi cukrot tesztek 0,5 liter tejjel készült tejberizshez?

Figyelt kérdés
Először csinálok ilyet, rákerestem neten és az első recept (Egyszerű tejberizs recept) azt írja. Ízlés szerint tegyünk hozzá cukrot. Na jó de egy átlagot is írhatnának ilyenkor a recepthez. Mi van ha túl sokat teszek hozzá basszus?

2016. ápr. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy evőkanállal, de nem púposan.
2016. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rakok bele cukrot. Találtam egy nagyon jó receptet és abba nem kell cukor. A végén amikor kész van, akkor szórok a tetejére vaníliáscukrot. De szerintem csak ízlés kérdése.
2016. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Uttálom a tejberizst
2016. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat teszel? Akkor nekem adod:)))) Nálam, az egész egy cukorszirup:)))

Tényleg neked kell tudni, milyen édesen, mennyire egészségesen étkezel. Én, kész van, akkor is simán cukrozom.

2016. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Három lapos evőkanállal, nekünk így ízlik, de pl a párom még szór rá plusz fahéjas porcukrot.

Tényleg ízlés dolga, van aki édes szájú, van aki kevésbé az.

2016. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írhatnak átlagot, mert mindenki másképp szereti. Tegyél kevesebbet, aztán kóstolgasd. Ez ilyen.


A zabkásáról olvastam, hogy egyes receptekben sok cukor van. Míg abba nem is tudom, minek kell, minden hozzávalója édes (persze nem mindenki ízesíti ugyanazokkal s persze ízlés dolga).

2016. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 evőkanál lett és baromi finom volt :)
2016. ápr. 17. 02:32
 8/8 anonim válasza:
81%
ízlés szerint
2016. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!