Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az amerikai palacsintát ti...

Az amerikai palacsintát ti mivel szoktátok enni?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom mitcsinaljak rá és a juharszirupot meg nem kostoltam de anyukám azt mondta nem finom az most nincs itthon valami mást szeretnék rátenni

2016. máj. 3. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Libazsírral
2016. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lekvár, csoki-, vagy vaníliaöntet, nutella, akár bolti folyékony puding is mehet rá. Tejszínhab megszórva nesquik kakaóporral, szörp.
2016. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem általában nutellával eszi, én vajjal és házi lekvárral, gyümölcsökkel szoktam, néha csak gyümölcsökkel és tejszínhabbal. Pont múlt hétvégén ettünk, akkor málnát, áfonyát ettem hozzá.
2016. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár én inkább normált sütök, mert szeretem tekergetni (ami nem tekerhető, az nekem nem is igazi palacsinta :P), de nyilván ehető ugyanazokkal, mint a normál.

Lekvárral, csokiszósszal, dióval...etc., de én lecsóval is képes lennék enni, nincs sok gátlásom, ha palacsintáról van szó (ha az amerikai palacsinta kötelezően édes, akkor bocs, a normál palacsinta nem az. de van, aki a lecsót is cukorral eszi). S persze magában is.

2016. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
mivel hogy ehes vagyok
2016. máj. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

... pl. megpakolom mint a pizzát, vagy meleg-szenyót, egy pillanatra bedugom a mikróba, hogy össze-süljön a tetejére rakott reszelt sajttal...


De szeretem rá a túrót is... alapjaiban sós valamit pakolok rá... ízlés dolga!

2016. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Én külön öntetett szoktam rá csinálni mézből meg meggyből nekem így ízlik a legjobban.Felmelegítek egy kis mézet ,hogy jó folyékony legyen és bele teszek meggyet vagy egy két kiskanál savanykás meggy lekvárt. Juharsziruppal is kóstoltam már az nekem sem jött be.
2016. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
eper jam vagy vanília puding....hmmm már most megkívántam :)
2016. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Juhar szirupppal
2016. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!