Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap vettem csirkemellet,...

Vasárnap vettem csirkemellet, és beraktam a hűtőbe neylon zacsiba, tegnap elfelejtettem lefagyasztani, ma bontom ki és kicsit savanykás szaka van. Az még jó, csak a zacsiba füledt bele, vagy megromlott és dobjam ki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Belefülledt sajnos.Én is jártam így.Feltettem főni, de olyan büdi volt főzés közben, hogy kidobtam.Én kidobnám.
2010. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Dobd ki!
2010. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi! :(
2010. ápr. 13. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja sincs, csak alaposan meg kell mosni.
2010. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam éppen irni, hogy jól meg kell mosni és semmi baja nincs. Én a kolbásszal szoktam igy járni, ha beteszem a hütőbe zacskóstól.
2010. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sütés közben is savanykás a szaga....inkább nem kockáztatok.Azért köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 13. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
akartam írni az ecetes vizes áztatást, de , ha már sütöd és szaga van, akkor sajnos megmurrant.
2010. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!