Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1 évesnek szülinapi tortát...

1 évesnek szülinapi tortát miből süssek? Díszíteni mivel szabad?

Figyelt kérdés
Cukrot pl. még egyáltalán nem kap a pici gyümölcsön kívül, de a fondantban is van. Aki esetleg tud helyettesítőket erre, kérem, írja le, de szívesen olvasok véleményeket/tapasztalatokat is. Ki mit tud a cukor, liszt, tojás témáról, hogyan adható.
2016. jún. 20. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges neki külön tortát sütnöd. Talán ha egy két falatott eszik belőle. Úgyis szétfogja mancsolni, az első tortának ez a lényege, széttúrja és vigyorog :)
2016. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármilyet süthetsz, hiszen nem ő fogja megenni, hanem a család és a vendégek, ő max. egy picit eszik belőle.

Én gyümölcstortát készítenék. Piskóta, krém, gyümölcsök, akár a zselét el is lehet hagyni, gyümölccsel is szépen ki lehet díszíteni. De lehet kekszes alapra is. És akkor ahhoz sem kell plusz cukor, csak ami eleve benne van a kekszben.

Nálunk egyébként csokitorta volt. Belenyúlt, lenyalogatta az ujjait és többet nem evett belőle :D

2016. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A miénknek is csokitorta volt. Sejtettem, mire számíthatok, a gyerek teljesítette is az elvárást. Az asztalt lepakoltam /a terítőt is/, amikor megkapta a szeletét, ő meg megkóstolta, utána marokra fogta, és rajzolt vele az asztalon!
2016. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
😄😄😄 rendben köszönöm!
2016. jún. 20. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek írták, az ilyen kicsik nemigen esznek a tortából... Pont emiatt, én kettőt készítenék, az övé pici lenne és tészta nem is lenne benne, inkább valami gyümölcspuding vagy más, amit megeszik :)
2016. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!