Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az AUCHAN-ban vasarolhato...

Az AUCHAN-ban vasarolhato kakaos csiga receptjet leirna valaki? Esetleg pek dologozo.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a receptet nem fogod megkapni, mert otthon nem lehet beszerezni egy csomó hozzávalót: pl. izfokozó, állományjavitó, tartósitószer és még egy rakomány egyéb vegyszer.
2010. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
A férjem ott pék, és igaza van az előttem szólónak, ebből áll a kakaóscsiga. A másik meg a kemence, attól is sok függ. És ugye kemencéje nem sok mindenkinek van otthon.
2010. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez igaz nekem édesanyám dolgozik ott pékként.
2010. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

1 csomag kakaóscsigapor

1 csomag kakaóscsigatöltelék-keverék

víz, amennyit felvesz.

2010. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
bocs, nem állhatom meg, de 18:29esen itt rötyögök a gép előtt...anyám.....xD
2010. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
hat a 18:29-esnek majdhogynem igaza lehet. a parom etteremvezeto helyettes volt otthon a pizza hutnal, es ugye ott is a pizzateszta receptje kb: 1 piros csomag pizzateszta por, 2 sarga csomag pizzatesztapor, x dl 32fokos viz.......
2010. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Első...,izfokozó és tartósitószer nincs a kakaós csigában!!Egyébként nekem is nagyon izlik az Auchan kakaós csigája=) Sztem leveles tésztából készitik és megszórják kakaóval..,bár azért gondolom nem ilyen egyszerű mint ahogy én leirtam:D
2010. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó nagyon rosszul tudja, hogy nincs benne ízfokozó és tartósítószer...

A húzómargarin, ami speciális hozzávalója a leveles tésztának, például tele van ilyen anyagokkal.

A tölteléke valóban kakaópor és cukor keveréke.


maszatka

2010. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszi maszatka=)) Egyébként mi az a húzómargarin?
2010. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Húzómargarin: vajastészta készítéséhez kifejlesztett speciális margarin, ami olyan anyagokat tartalmaz, hogy a tészta jól nyújtható legyen és a nagy mennyisége miatt se folyjon ki a tésztából.

Egyébként a tescoban már kész lisztből csináltuk a leveles tésztát, amiben ugyanígy benne van a só, cukor, adalékanyagok, nekünk csak a vizet, élesztőt, margarint kellett hozzáadni, majd bedagasztani, és belehajtogatni ezt a speckó margarint. Kinyújtani, rá a cukros kakaó, amit zsemlemorzsával kevertünk, és kész volt a csigabiga.


maszatka

2010. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!