Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti hogyan készítitek a papriká...

Ti hogyan készítitek a paprikás krumplit? Mi szükséges ahhoz, hogy azt mondjátok, ez egy igazán finom paprikás krumpli volt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 15:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem tudom ki az, aki Mindenkit lepontozott, de én nyomtam a zöld kezeket! :)
2016. jún. 25. 18:57
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

# 9

Nyami nyami kicsordult a nyálam.

2016. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

Kösz, kérdező - legalább tudjuk, hogy nem Te voltál.

Vége az iskolának, kiszabadult a "lehúzó banda".

Azt fogják elérni, hogy az emberek nem fognak válaszolni, segíteni. Nagyon sajnálom azokat az embereket, akiknek ilyen magas szellemi "színvonaluk" van, hogy ebben lelik nyáron az örömüket, strandolás, kikapcsolódás helyett.

Minden egyes ilyen lehúzó szórakozónak tiszta szívemből kívánom, hogy egyszer hirtelen legyen szüksége itt egy fontos dologban válaszra, segítségre és senki, de senki ne válaszoljon neki!

Essen bele abba a verembe, amit ásott!


Na, most lehet lehúzni - de legalább elmondtam a véleményem :D

2016. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
A hagymát kókusz vagy olivaolajon megpirítom, majd rá ugye a pirospaprika. Utána beleöntöm az apróra vágott krumplit és addig öntöm vízzel, hogy elfedje. Fedő alatt főzöm amíg megpuhul a krumpli, majd leveszem és elfőzöm a levét, mert úgy szeretem. Fűszernek én sót és vegamixet teszek bele (olyan mint a vegeta, csak zöldségekből). Amíg ez készül, egy serpenyőben pirítok kolbászt és virslit, azt majd a végén keverem bele. Tejföllel eszem, de anélkül tálalom, mert sokan a családban anélkül szeretik. Ha van valami finom pékáru, akkor azzal fogyasztom. :)
2016. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan. Állandóan, minden válaszom lepontozzák ezen az oldalon (de másokét is). MIÉRT?
2016. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert van egy csomó ember, akinek ENNYI az életében az öröm. Ne sajnáld tölük :), inkább sajnáld öket emiatt. Ettöl a válaszod - meg másoké - nem lesz rosszabb, és a pontok eleve nem sokat számítanak.
2016. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem kell foglalkozni a kis lepontozókkal. Ha nekik ez tud örömet okozni, ám legyen. Ettől a hasznos válaszok még hasznosak maradnak, mi meg nem felvételire készülünk, hogy fontos lenne a pontok száma.
2016. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

Igen, vannak akik ezzel szórakoznak, hogy kiszúrnak maguknak valakit, és akármit is válaszol ebben a kategóriában, azt következetesen lepontozzák.

Sőt, szerintem bandába-verődve, összefogva csinálják, különben nem fordulhatna elő, hogy esetenként totál 0-ra pontoznak le, akár engem, akár mást.


Pedig írtam már, ha az ilyen renitens személyeket kitiltanák az oldalról, akkor talán többen lennénk, lennének, akik itt, ezen az oldalon tennének fel kérdéseket, és valóban komoly válaszokat tudnánk adni.

2016. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%

"Sőt, szerintem bandába-verődve, összefogva csinálják,"


Pontosan. Különben nem fordulhatna elő, hogy válaszadás után 3-4 perccel már 20-30 %-on áll a válasz. Ahhoz legalább 3-4 piros kezet kell nyomni egy válaszra. Nemrég tudtam meg, hogy 1 piros kéz ellensúlyozására min.7-8 zöld kéz kell a százalék pontoknál.


A legnagyobb baj az, hogy még az Üzlet és pénzügyek rovatban, ahol tényleg fontos lenne tudni, mi a jó és mi a rossz válasz - szóval még ott is szórakoznak és totál hasznos választ is 0-ára pontoznak.

Nemhogy a játszótérre a homokozóba mennének :-) Vagy focizni :-)

2016. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

Így van! Ha valaki nyom egy válaszra egy zöld kezet, akkor 100 %-os eredményt mutat. Ha egy másik értékelő ad egy pirosat, akkor az értékelés eredménye leesik 75 %-ra, tehát ahogy itt írták is, ha pillanatok alatt egy válasz 20-30 %-osra csökken, akkor ott minimum 4-6 fős banda dolgozik!


És a honlap fenntartói tűrik, engedik, és eszükbe sem jut kiszűrni ezeket a rendbontókat.

2016. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!