Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olvasztott csokival vagy...

Olvasztott csokival vagy csokimázzal rajzoljak tortára? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Sajnos erős műanyag zacskóm nincs...
2016. júl. 21. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasztott csokival.

Nem kell erős zacskó, egy sima normális szendvics zacskó is jó. Nem kell erősnek lennie.

De lehet kapni tortadíszítő tollakat is. Toll formájú, bele van töltve a díszítő, különféle színekben cukormáz. Dr. Oetker. De biztosan van másféle is. Kicsit drága. Szóval a sima olvasztott csoki szerintem jobb.

2016. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. júl. 21. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyikkel lehet, csak jó sűrű legyen, ne folyjon.

Sima nejlonzacskó is jó, csak kicsi lyukat vágj rá, hogy ne legyen vastag a vonal.

Arra vigyázz, hogy viszonylag magasan tartsd a zacskót, úgy rajzolj, írj, nehogy a tenyereddel hozzáérj a torta mázához.

2016. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először próbáld ki egy papírra, sütőpapírra. Ne rögtön a tortára kezdj írni, rajzolni. Egyenletesen kell nyomni a zacskót, hogy mindig jöjjön a csoki, de ne túl gyorsan, akkor lehet vele szépen írni.
2016. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

csináltál már ilyet? mert ha nem akkor előtte gyakorolj..-mert nem olyan könnyű mint ahogy látszik.

egy gyenge műanyag zacsival meg..pláne nem fogsz szépen.

Én cukrász vagyok,és zsírpapírból szoktunk tölcsért csinálni,abba a csokit tölteni,és az alját kivágjuk (de csak egy picit) a csokid ne legye egyáltalán csomós-mert akkor nem fog szépen kifolyni

2016. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm. Csináltam már, de azért gyakorolok előtte.
2016. júl. 21. 11:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül sütőpapírral csináltam, és tök jó lett! Még egyszer köszi!
2016. júl. 21. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!